wyzwanie skillshunting
#Skillshunting,  Kursy online

Zdobądź nowe umiejętności – wyzwanie #Skillshunting

Na zewnątrz robi się coraz cieplej i większość z nas ma wiosenne porządki za sobą. Wiosna to pora roku, podczas której nabieramy nowej energii i chęci do działania. Postanowiłyśmy wykorzystać ten skok motywacji i przygotowałyśmy dla Was kwietniowe wyzwanie. Wspólnie spożytkujmy ten  czas na rozwój osobisty i poszerzanie kompetencji. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu #Skillshunting! Z nami zdobądź nowe umiejętności.

Wyzwanie #Skillshunting – zasady

Wyzwanie #Skillshunting jest wzorowane na programach treningowych, ale ma za zadanie zdobycie nowych umiejętności poprzez realizację kursów online na platformie Linkedin Learning. Wybrałyśmy tematy spośród ponad tysiąca szkoleń, które przydadzą się bez względu na branżę, w której pracujesz. Poniżej szczegółowe informacje:

zdobądź nowe umiejętności #skillshunting
  1. Wybierz poziom trudności wyzwania  zależnie od czasu, którym dysponujesz

Softerka – zdobądź 8 certyfikowanych kursów

Extremerka – zdobądź 16 certyfikowanych kursów

zdobądź nowe umiejętności - softerka vs extremerka

(Pobierz i wydrukuj kalendarz)

2. Dołącz do grupy #Skillshunting na Facebooku, gdzie czeka na Ciebie codzienna dawka motywacji

skillshunting - grupa fb

3. Wykonuj kolejne kursy według harmonogramu

4. Motywuj siebie i innych dodając zdjęcia w mediach społecznościowych. Pamiętaj o użyciu hashtagu #skillshunting i oznaczeniu nas

Platforma Linkedin Learning oferuje szeroki wybór kursów. W naszym wyzwaniu korzystamy z możliwości użytkowania platformy bezpłatnie przez pierwszy miesiąc, więc nie martwcie się kosztami subskrypcji – wystarczy z niej zrezygnować po zakończeniu wyzwania 🙂

Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu #Skillshunting?

Zdobywanie nowych umiejętności jest szczególnie ważne na dzisiejszym rynku pracy. Niedawno opublikowałyśmy artykuł odpowiadający na pytanie, czy warto robić kursy online. (link) Jeżeli wciąż się wahasz zapraszamy do lektury. Poniżej zebrałyśmy argumenty, dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu #Skillshunting.

zdobądż nowe umiejętności #skillshunting
  1. Wzajemna motywacja może zdziałać cuda. W grupie na Facebooku chcemy stworzyć społeczność aktywnych kobiet, które wspierają się w rozwoju osobistym. 
  2. Dobrane przez nas kursy potwierdzają obecnie pożądane na rynku pracy umiejętności, które stanowią dobrą podstawę do budowania dalszych kompetencji.
  3. Do każdego kursu dostarczymy materiały, które pomogą wytrwać w postanowieniu i umilą czas nauki. Każdorazowo otrzymasz planszę, z pomocą której możesz notować i śledzić swój postęp.
  4. Wspólnie wypracujemy rytuały, które sprawią, że nauka stanie się wyczekiwanym czasem.

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Wyzwanie podzielone jest na cztery główne sekcje. 

  1. W pierwszym tygodniu skupimy się na umiejętnościach związanych z zarządzaniem i rozwojem marki. Jest to szczególnie ważne dla osób, które chcą świadomie wykorzystywać social media do budowania marki osobistej oraz tych, którzy posiadają już biznes. 
  2. Następna część poświęcona jest komunikacji, której podstawy przydadzą nam się nie tylko w życiu codziennym, ale także w sferze biznesowej. Poruszymy tematy związane z technikami rozwiązywania problemów oraz pokonywania trudności komunikacyjnych w pracy.
  3. Trzecia sekcja odnosi się do efektywności w pracy i poza nią. Nie zabraknie też dawki wiedzy o finansach.
  4. Ostatnia sekcja jest poświęcona kreatywnemu myśleniu oraz cyfrowemu marketingowi, który także jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności w dzisiejszych czasach.

Pamiętaj, że harmonogram kursów to jedynie nasza propozycja i możesz dowolnie go modyfikować, tak aby współgrał z Twoją codziennością. Dla nas najważniejsze jest, że będziesz z nami rozwijać swoje kompetencje i motywować inne osoby. Jeżeli masz dodatkowe pytania odnośnie wyzwania, czy poszczególnych szkoleń – zapraszamy do kontaktu!

Rozwój osobisty - wyzwanie Skillshunting - grupa na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *