O nas

Hunterki Biznesu

Czyli duet Hunterek polujących w cyberprzestrzeni 🏹👩‍💻  Upolujemy dla Was najświeższe newsy ze świata e-commerce, pomożemy w tworzeniu transparentnego e-biznesu i wspólnie przemierzymy bezkresne ścieżki zrównoważonego życia, zgodnie z regułami slow life. Wspieramy rozwój przedsiębiorczości wśród młodych kobiet, w 100% zgadzamy się z koncepcją Work-Life-Balance (WLB). Wierzymy, że poprzez realizację odpowiedniej strategii biznes może mieć znaczący wpływ na efektywne rozwiązywanie problemów społeczeństwa.

doświadczenia zakupowe - hunterki

Hunterki Biznesu - Poznaj nas

Jesteśmy absolwentkami Wydziału Zarządzania UW ze specjalizacją marketing. Na studiach połączyła nas wspólna pasja i chęć niesienia zmiany. Z entuzjazmem podchodzimy do nowych rozwiązań i innowacji, którymi z radością się dzielimy. Wierzymy, że za każdym przedsięwzięciem stoją ludzie, którzy mają bezpośredni wpływ na powodzenie projektu. Osobiście cenimy siebie jako partnerki w biznesie, a jeszcze bardziej w życiu prywatnym, jako przyjaciółki.

Hunterki Biznesu - Elwira Stolarska

Elwira Stolarska

Social Media Manager. Zafascynowana e-biznesem i mediami społecznościowymi. Prywatnie fanatyczka gier planszowych i #hunterka pokojów zagadek.

Hunterki Biznesu - Kasia

Katarzyna Wartak

Project Manager w agencji marketingowej Netmove. Od lat miłośniczka branży e-commerce i marketingu online. Pasjonatka zrównoważonej mody i języka niemieckiego.

Twórz z nami

Staramy się być obecne w mediach społecznościowych i na bieżąco pokazywać od kuchni nad czym pracujemy i kogo udało nam się tym razem upolować #hunted. Przypominamy o publikacji najnowszych artykułów, jak i dzielimy się najnowszymi wydarzeniami ze świata e-commerce. Jeżeli miałabyś/miałbyś pytania lub po prostu potrzebę, żeby z nami porozmawiać - zapraszamy na nasze social media. Będzie nam niezmiernie miło jak do nas dołączysz i będziesz częścią aktywnej społeczności #hunterek 🙂

Współpracuj z nami

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą lub/i masz pomysł na kolejną serię #hunted, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami na adres e-mail: hunterkibiznesu@gmail.com 📧 Z chęcią rozpatrzymy każdą propozycję, pomysł i odpowiemy w ciągu 48h.